Joanna Mądra

Joanna Mądra

Członek Polskiego Centrum mediacji we Wrocławiu. Prowadzi mediacje: rodzinne, cywilne, gospodarcze.

Informacje:
Telefon: +48 697 609 905
Email: joannam386@wp.pl
Oddział Mediatora: Oddział Wrocław
Miejsca prowadzenia mediacji: Wrocław ul.Kwidyńska 71
Rodzaje prowadzonych mediacji: cywilnych, rodzinnych, gospodarczych.

Certyfikaty:
Certyfikat mediatora w sprawach cywilnych, rodzinnych

Wykształcenie:
mgr ekonomii na wydziale gospodarki narodowej specjalizacja: finanse przedsiębiorstw,
mgr pedagogiki – ukończone studia podyplomowe z zakresu pedagogiki

Informacje:
posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności z zakresu odszkodowań, egzekwowania roszczeń z tytułu uszczerbku na zdrowiu oraz analizy rynku nieruchomości-jako portfela inwestycyjnego; doradca z zakresu inwestycji długo i krótkoterminowych, z zamiłowania pedagog-nauczyciel.
Rozpoczynając swoją przygodę z mediacją i budując wieloletnie doświadczenie w pomocy przy rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów/konfliktów personalnych/firmowych, byłam pełna pasji i zaangażowania. Od tego momentu niewiele się zmieniło w moim podejściu. Każdy człowiek-jego niepowtarzalność i historia stanowią dla mnie nieustająca inspirację w poszukiwaniu coraz lepszych, skuteczniejszych metod rozwiązywania problemów, a satysfakcja zadowolonych osób-nadal jest dla mnie najlepszą nagrodą.
Uważam, iż każdą trudną, skomplikowaną sytuację można pozytywnie rozwiązać-są tylko różne drogi prowadzące do jej rozwikłania, a moja rola jako mediatora to profesjonalna pomoc w znalezieniu najkrótszej i najlepszej w danej sytuacji. Zaufanie i kompleksowe zrozumienie problemu zawsze stanowi dla mnie punkt wyjścia i przynosi oczekiwane rezultaty.