Izabela Bereżecka

Polskie Centrum Mediacji > Mediatorzy > Izabela Bereżecka

Izabela Bereżecka

Mediator Izabela Bereżecka. Członek Polskiego Centrum mediacji we Wrocławiu. Prowadzi
mediacje: Szkolne, rówieśnicze, rodzinne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, karne i mediacje w
postępowaniu administracyjnym.

Informacje:
Telefon: +48 510 251 659
Email: izabela.berezecka@wp.pl
Oddział Mediatora: Oddział Wrocław
Miejsca prowadzenia mediacji: Wrocław ul.Kwidyńska 71
Rodzaje prowadzonych mediacji: szkolne, rówieśnicze, rodzinne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, karne i mediacje w postępowaniu administracyjnym.

Wykształcenie mediacyjne:
Nazwa specjalizacji: Mediator konfliktów rówieśniczych i szkolnych oraz edukator mediacji rówieśniczych, nr dyplomu: 174/EMR/Wrocław/05/2013
Nazwa specjalizacji: Mediator rodzinny, nr dyplomu: 1037/MR/01/2014, inne wykształcenie z tej specjalizacji: Opieka naprzemienna – zagadnienia praktyczne (Certyfikat 42OPN-WAR/07/2020)
Nazwa specjalizacji: Mediator w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracowniczych, nr dyplomu: 997/MCG/03/Wrocław/2015, inne wykształcenie z tej specjalizacji: Konstruowanie ugód (Certyfikat 3/WKU-WAR/07-2020)
Nazwa specjalizacji: Mediator w sprawach administracyjnych, nr dyplomu: NR 12/MA/Warszawa/2018
Nazwa specjalizacji: Mediator w sprawach karnych,  nr dyplomu: Wpisany na listę instytucji i osób godnych zaufania na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej (PCM) i praktycznej

Wykształcenie:
Wyższe oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu (Akademia Mediatora)

Informacje:
Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji oraz PWSZ o
specjalności administracja publiczna. Członkinią PCM oddział Wrocław. Ukończyłam podyplomowo Akademię Mediatora na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie nabyłam wiedzę z zakresu mediacji rodzinnych, cywilnych, karnych i karnych dla nieletnich. Odbyłam specjalistyczne szkolenie z mediacji rówieśniczych i szkolnych, rodzinnych, cywilnych, pracowniczych oraz administracyjnych. Podczas pracy wykorzystuję swoje zdolności interpersonalne w rozmowach z sądami, prokuraturami, policją i komornikami.

Ponadto posiadam wiedzę z zakresu prawa o notariacie, prawa rodzinnego, spadkowego i karnego. Wiedzę swoją poszerzam poprzez dodatkowy udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego i karnego. W 2018 roku zostałam powołana przez szefa Krajowej Administracji Skarbowej na mediatora w sprawach pracowniczych – mediacje przeprowadzane są na terenie całego kraju. Prowadzę bezpłatne konsultacje mediacyjne dla mieszkańców Wrocławia.

W 2017 roku otrzymałam podziękowania za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój programu Poradnictwa Rodzinnego we Wrocławiu od ówczesnego prezydenta miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Zainteresowania: historia II wojny światowej (los dzieci i młodzieży), książki i
wycieczki z rodziną.